| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Heii TPU crying
Am nevoie de voi.
Eu si cu iubitul meu avem o relatie la distanta.
Si ne-am certat. Si mi-a spus ca daca ii dovedesc ca il iubesc ne impacam. Dar habar nu am cum sa-i dovedesc. Idei?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| olivia12 a răspuns:

Fai o surpriza cum ar fi: du-te la el sau trimitei un pachet (bine inteles prin posta) cu o inima mare pe care scrie i love you sau pur si simplu poti sa-i spui ca-l iubesti, daca cu adevarat te iubeste accepta si un te iubesc sincer in fata si cun un sarut de tinut minte! bafta, fundita?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai daca asa la distanta v ati certat atunci ce se intampla cand va intalniti, va dati in cap unu la altu? baiatu asta nu i de tine si oricum relatiile la distanta nu sunt de viitor

| andrey910 a răspuns:

Daca nu va intalniti las-o balta, nu duce nicaieri, vorbesc din proprie experienta.

| Xennofull a răspuns:

Pentru inceput editeaza o poza cu voi si pune-o pe facebook.gen ''te iubesc'',apoi invit-al sa iesiti la o plimbari la ceva,stati pe banca, va sarutati, chestii gen...(eu asa m-am impcacat cu prietena). funda?:X

| felyy a răspuns:

In marea majoritate a lumii, relatiile la distanta nu merg, deoarece el poate are pe cineva tu pe cineva. Eu cred ca daca el crede in tine o sa te iubeasca in continuare eu zic sa ii spui intrebarea " ai incredere in mine?" atunci il vei pune intr-o sitoatie ingrijoratoare... O sa va impacat :d

| CrazySoursD a răspuns:

Sa mergi la el?
sau sa-i faci o declaratie.sa-i zici ce inseamna el pentru tine si relatia voastra. sa insisti sa va impacati, sa-i spui ce simti, ce ar insemna pierderea lui pentru tine. mai frumos ar fi sa mergi la el nujt cat de posibil e dar asta ar fi o dovada buna.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Daca relatia e la distanta si nu va puteti intalni atunci nu ai cum sa ii dovedesti ca il iubesti decat prin vorbe. Spune-i sincer, din inima ce simti si daca nu te crede inseamna ca nu are incredere in tine sau e suparat rau.

| asasinul100 a răspuns:

Daca vrei poti incerca sa incerci te duci la el sal vizitezi sai faci o surpriza!