| JustSmiiile a întrebat:

Heii TPU! happy As vrea si eu niste exemple de site-uri google. In care scrii ceva pe google si iti apar casutele, dai pe prima si se intampla ceva.
Cum este si la Google Gravity. Intrati pe google si scrieti : Google Gravity, dupa aceea dati pe prima casuta si se intampla ceva. happy
Vreau raspunsuri urgente, va rooogbatting eyelashes!
Multumesc anticipat happy.

P.S : Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| daBăliu a răspuns:

Pai uite aste poti sa le scrii si dupa aia dai "Ma simt norocos" ( i'm feeling lucky ):
google gothic
chuck norris
do a barrel roll
google rainbow
google metalplex
google pac-man
google mirror
let me google that for you
google spam
google sphere
god on google earth
Atat stiu. Funda?

2 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Let it snow, do a barrel roll, tilt, askew.

| MeowwPisic a răspuns:

Pai google gravity de la gravitatie .....cad toate alea jos si eu cred ca este doar de joaca

Întrebări recente