| kaileemckenzie a întrebat:

Heii TPU! Cineva care sa imi zica de aparat foto profesional, dar si un pret cat mai accesibil si cat mai usor de gasit. Va rog sa imi dati si niste detalii despre niste aparate foto profesionale.

Funda!

1 răspuns:
| Sonnia a răspuns:

Eu mi-am luat de curand un FujiFilm Finepix S4200, semi-profesional, dar care isi merita toit banii. Costa in jur de 1100 lei pe eMag, eu l-am luat de Craciun cu 700 de lei, si mi-au dat si geanta si card de 8 Gb. Ti-l recomand, acum este cerd la vreo 650 lei pe eMag!