| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Stiti cumva site-ul pentru a face o inima asa cu numele pe care il vrei?
file:///C:/Users/Andree/Desktop/New%20folder/262800_3485 43458562859_1882529795_n.jpg

2 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Stii ca nu putem vedea "linkul"(nici link nu este) pe care ni l-ai dat tu, nu-i asa?
Pentru ca este in calculatorul tau...de cand ti-ai cumparat PC de ieri?

Daca vrei sa ne arati o poza, posteaz-o pe un site care tine poze... exemplu:imageshack

| stapanullumii a răspuns:

Pacat ca nu avem acces la PC-ul tau.