| InjectabilTerror a întrebat:

Heii TPU. Vreau să imi fac un cont pe SunPhoto dar nu știu cu ce vedetă. In afară de Selena Gomez/Miley Cyrus. Aveți sugestii?

Răspuns Câştigător
| Cosminutzz22 a răspuns:

Ai putea face cu astea:
Rihana
Jenifer Loopez
Haly Bery
Demi lovato
Alexandra Stan
Sau exemplu doar daca ai vrea cu HANA MONTANA zic asa am mai vazut useri pe alte siteuri cu nume de asta
SPER CA TIAM FOST DE FOLOShappy
Suces
FUNDA?happyPLISS

.

3 răspunsuri:
| alinutza_5767 a răspuns:

Hey,poate Dakota Fanning,Hillary Duff,Rihanna, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale. Sper ca te-am ajutat.
Ce zici de funda?

| Destyny a răspuns:

Poti face cu mai multe vedete
Angelina Jolie,kristen Stewart, Debbye Ryan, Demi lovato...
Sau altele funda? vot? plzz

| EmmEmma a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fie o vedeta poate sa fie si alt ceva dar daca vrei cu vedete iti dau cateva sfaturi: David Gueta,Bruno Mars,Black Eyed Peas,LaLa Band,Jennifer Lopez,Jay Z,Madona,Lady GaGa,Johnny Depp, Rihanna, Will.I.Am,Adele,si mai sunt multi alti sper sa te ajute.