| Kida_5763 a întrebat:

Vreau si eu niste nume pentru facebook care sa contina Anytha. Gen : Anytha Love [ numele vechi ]. Funda pentru cel mai dragut.

4 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Sweet Anytha
Ily Anytha
Anytha Drăguțica
Scumpik Anytha
Sweetheart Anytha
Any Anytha
A ta Anytha

și acum nume... mai "ciudate„

Anytha Tha
Dulcica Anytha
Sexy Anytha
Anytha Bombonica
Siss Anytha
Mrs.Anytha
Dulceata din minee Anytha
Anytha Frumușica
Anytha Te Iubesc
Anytha Any A.

SUCCES.

| buburutza0431 a răspuns:

Buna! Daca te cheama initial Ana, poti sa pui Ana Anytha, Ana Anutza, Anna si atat, etc! Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

| cosmina1998 a răspuns:

Anytha Annhappy

| BriosicaaaDark a răspuns:

Any Tha, Anytha Ta, Anytha Bhaa, Anytha Ily, Anytha cupcake, Anytha Dark, Anytha Douapuncteics. Astea sunt cele mai bune idei ale mele. mic sfat: nu pune "dragutica, frumusica, sexinica, bombonica, adorabila ", o sa sune piti.