| CatGirl a întrebat:

Heiii,TPU! Am vazut in magazinul Lidl o statie karaoke. A mai achizitionat cineva statia? Merita sa o cumpar? Si poate stiti daca pot conecta microfonul si la pc?

2 răspunsuri:
| laserworld a răspuns:

Merita bani, da.dar nu este vorba de statie. este practic un karaoke mixer pasiv cu 2 microfoane cu cablu si cablurile de legatura de la mixer la tv, pc, amplificator.
daca tu conecteaza mixer direct la pc, volumn este slab, lipseste amplificare. mixer funct.superb la un amplificator.

| Iuli20 a răspuns:

Din pacate nu poti conecta microfonul la pc