| Sмilеfояме a întrebat:

Heiii TPU. Imi lasati si mie niste intrebari si provocari aici? happy puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| PinkSparcles a răspuns:

Intrebari :
cati ani ai?
cum te cheama?
care e idolul tau?
care e vlogarul preferat?
care este vedeta ta preferta din Romania? dar din stainatate?

provocari :
mananca un biscuite tuc cu mustar foarte iute
bea smpon [ yeakkk nu incerca ]
nu mai stiu
sper sa iti placa ♥

| BEbeZuzZY a răspuns:

Provocari: SA danseze Gangnam Style/populara/manele(sau alte genuri de muzica care sa nu ii placa respectivei persoane)
Sa manance sau sa bea ceva scarbos(albus de ou nefiert; zeama de muraturi)
SA isi deseneze o fața zambitoare in jurul buricului cu un marker (ne)permanent
SA isi faca barba sau mustata din frisca
Sa faca o farsa la telefon
Sa povesteasca o intamplare jenanta
Sa faca ca pestele pe uscat
Sa imite o femeie (daca e barbat) un barbat (daca e femeie)-femeia sau barbatul trebuie sa fie cunoscute intregului grup
Sa manance un ardei iute
Sa se lase machiat(a) de cineva legat la ochi
SA cante ceva
Sa danseze cu o umbrela/mop de sters pe jos
SA ii faca o declaratie de iubire cuiva la alegerea celui care pune intrebarile
SA inceapa sa rada isteric in fata cuiva care nu stie de provocarea aceasta
Cand pui intrebari trebuie sa cunosti caracterul acelei persoane asa ca nu te pot ajuta decat cu provocari.
Sper sa iti fie de folos sugestiile mele

Întrebări recente