| albinuta2 a întrebat:

Heiiiiii! Ce parere aveti despre harlem shake?

13 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sunt neutra.

| Ashadow a răspuns:

Stupid,rad la el de nu mai am aer, iar melodia il face si mai hilar.

| Oana92 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e o idiotenie, dar daca oamenii se distreaza bravo lor.

| Xtadelo a răspuns:

O prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie!
Scalimbaiala fara rost.

Răspuns utilizator avertizat
| CineTeCrezi a răspuns:

Prima datatongueURE EPICNESS!
A doua oara:Sa-mi bag...iar harlam shake-ul vostru...

| tdy a răspuns:

Misto

| st3amgam3r a răspuns:

Stiu doar ca face ravagii la fel ca fenomenul Gangnam Style si se bat cap in cap. :]]]; dar mie mi se pare ca dans mult mai spectaculos :ppp

| justgabriela a răspuns:

Harlem Shake a inceput ca o idee super ok si amuzanta, dar se pare ca e OVERUSED. si stim cu totii ca tot ce e ff utilizat, plictiseste!

| Nicki18 a răspuns:

Ma inebuneste big grin.Mi-a ramas in cap si nu-l pot scoate big grinDD

| alymitu a răspuns:

Mi se pare o prostie! Pur si simplu, oamenii nu mai au idee ce inseamna adevarata muzica. Numai melodiile stupide gen Harlem Shake si manelele fac ravagii acum. No comment!

| gand4ever a răspuns:

Este doar asa de distractie! Dar uni exagereaza rolling on the floor... Oricum este mai ceva decat Gangam Style! Nu stiu de ce a innebunit melodia asta lumea.Mie nu imi place deloc.Dar in ziua de azi toate jegurile comerciale sunt promovate.