| Eudaimonia a întrebat:

Hello, am 14 ani si sunt fata.bun pana aici totul e ok dar eu vreau sa invat sa dansez dubstep ca muzica si dansul acesta ma fascineaza ..cine ar putea sa imi dea niste tuoritate sau sa imi explice niste miscari, Funda...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici,
http://www.youtube.com/watch?v=MoAlWDVe2hw
Te pup!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe YouTube.
Pa, pa.

| Eedytso a răspuns:

Bună, sincer nu prea ştiu tutoriale dar te poţi interesa în oraşul tău dacă se ocupă cineva de asta big grin.

| Eudaimonia explică:

Pentru mine e forte greu ca nimeni din breasla mea nu danseaza dubstep si nici nu asculta decat eu si prietenul (doar prietenul ) meu ascultam...si nu are cine sa ma invete, lectii de dans nu am de unde sa iau.crying oricum mersi pentru ptimul raspuns si mai astept raspunsuri daca nu u vei primi funda ^^ si da Respect Skrill dar mare de tot

| Eudaimonia explică:

Mersi all petru raspunsuri, as vrea sa va dau funda la toti dar nu pot asa ca il voi alege pe cel mai bun pe ingerinfrant, fara suparari, mersi :*, Si app: chiar am invatat niste miscari si ma perfectionez ^^

| SkrillexForever a răspuns:

Respect Skrillex
tutoriale cam gasesti dar mai greu insa cam e un fel de brake dance gen http://www.youtube.com/watch?v=UYFDYX4i2EY