| anonim_4396 a întrebat:

Hello! are cineva o vaga idee ce film ar putea fi urmatorulsaddescriere saracacioasa.nu prea imi mai amintesc dar stiu ca mi-a placut mult) la inceput era o tipa care se droga parca si a cunoscut un tip si i-a spus niste chestii care miau placut mult.stateau pe niste scari si pana la urma cred ca au ajuns impreuna.doamne! nu imi mai amintesc...va rog frumos daca stie cineva vreun film care sa se incadreze aproximativ in mini descriere sa imi spuna si mie cum se numeste.

3 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Lampa lui aladin?

| vampirika a răspuns:

Era romanesc sau?straight face

| crissdraga a răspuns:

Nu dar am vazut ceva asemanator azi vara si nu stiu cum se numea dar incepea pe la ora douape nu stiu antena unu sau doi sau 3 sau protv cauta.