| anonim_4396 a întrebat:

Salut,salut big hug
Era un film cu un tip care salvează o tipa peste care era sa dea o mașină, dar pana la urma da peste el o.o Gen, se arunca in fata mașinii si da peste el, cu riscul de a murii. Doar atat imi amintesc din film sad Aveți idee ce film este?

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cred că-s zeci de filme cu scena asta. Trebuie să fii muuuult mai explicit de-atât. laughing

| Halestorm a răspuns (pentru Gizăz):

Sa le zici aici si le vad pe toate laughing Am o pasiune pentru genu asta de moarte o.o Ori alte filme cu persoane care se sacrifica pentru binele altora o.o *sadic*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aici se întâmplă, exact ca în descrierea ta:
Three Days (2001)
http://www.cinemagia.ro/filme/three-days-trei-zile-11155/

Cred că și aici...
Premonition (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/premonition-premonitia-17133/
S-ar putea să-ți placă foarte mult și filmul The Mothman Prophecies (2002), ori Dragonfly (2002)

| OoBunnyoO a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba de Cruel Intentions (1999).