| ElisaMaria a întrebat:

Hello, as dori sa imi dati si mie idei despre ce pot face la balul bobocilor pentru proba de talent. adica nu vreau sa dansez sau sa cant, ceva care sa iasa in evidenta intr-un mod bunhappy multumesc, dau funda celui mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Anelisse96 a răspuns:

Poti face multe lucruri gen pantomina, mima, trucuri cu carti, magie, step, etc. Success!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Incearca acrobatie sau magie.Depinde la ce esti bun.

| cristinutzaa9927 a răspuns:

Poti sa faci pantomima. Daca cauti pe youtube o sa gasesti foarte multe.Succes!

| ZаЙчИк a răspuns:

Poti face si proba inteligentilor cu diferite intrebari faine...suuces deci!happy