| Lore_4815 a întrebat:

Ma gandesc sa particip la balul bobocilor si nu prea am idee ce sa fac la proba de talent...nu as vrea sa dansez, sa cant, deja e prea banal toata lumea face asa ceva. vreau sa surprind intr-un mod placut juriul. ce as putea face? o parodie...ar merge? dar ce fel? astept idei. dau fundita.multumechappy

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Ce ai zice de o piesa de teatru? Comedie. Intra aici si dai pe la minutul 1:30. Scena cu Gorobete si fiso e criminala. Am facut-o eu la scoala pentru zilele liceului, sunt in echipa de teatru.
http://www.youtube.com/watch?v=08ZW0iIH8SA

3 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

La noi la şcoală a câştigat o tipă care a făcut o demonstraţie de arte marţiale prin dans. A fost un moment destul de interesant şi original.
Poţi să faci teatru, să ţii un monolog, poţi să faci şi stand-up comedy. Orice ştii să faci mai bine.laughing Cineva a făcut un număr de magie mai de mult şi a primit aplauze furtunoase.
Multă baftă!

| mariusciocan a răspuns:

Inghite 3 morcovi laughing

| ale97ioa a răspuns:

Fale pe ambele :))
glumesc! nu stiu fa un act de magie sau compune o poezie si citesteo sau uitate pe linkul asta http://www.ultimate.ro/forum/post50207.html

Întrebări recente