| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Hello... :*
Ce as putea sa`mi iau la mine pentru o " excursie " de 8 zile la mare? Vreau o lista, daca se poate, cu tot ce mi-ar trebui. Vreau sa am totul. laughing Si ce sa`mi iau cu mine cand merg la plaja?!
Multumesc mult love struck.

Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Sa incepem cu inceputul: costum de baie. Haine (tricouri, 2-3 bluze, un hanorac, pantaloni scurti, 3/4, o pereche de blugi). Papuci (slapi, sandale). Accesorii (ocelari de soare, palarie/sapca, daca vrei si alte brizbrizuri...). Prosoape, creme, sapun, sampon, ce mai trebuie unei fete de prin baie. Cam asta. Nu uita incarcatorul de la telefon!laughing Fundita?

2 răspunsuri:
| xAndraax a răspuns:

Un costum de baie deschis cu cu multe culori, crema de soare sau ulei pentru a nu te arde, o minge de plaja, ochelari colorati de asemenea nu trebuie sa lipseasca, haine cat mai scurte si mai lejere, prosoape, o rogojina ( pe care sa stai ) si daca vrei sa te relaxezi iti poti lua o saltea sau un colac mare depinde de preferinte. succes si distrsctie placuta :*

| Rebe97 a răspuns:

Poi...
1.Haine =)
2.Costum de baie =)(figurat)
3.Machiaje big grin
4.Protectie solarahappy
5.Prosoapehappy
6.Produe pentru igiena (sampon,periuta/pasta de dinti, gel de dus, sapun ecc) happy
7. Aparat foto happy
8.Saltea de apa happy
Altceva nu imi mai trece prin cap! happy