| CuteGirl_6250 a întrebat:

Hello!
Ma plictisesc de mor...
Ce as putea face pentru a nu ma mai plictisi?

11 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Imbraca te in diferite haine si fai poze amuzante sau asculta muzia sau intra aici www.karaokeparty.ro sau fa farse la tel sau pe mass sau da funda utilizatorului DragalasaThaVreaUnPrietenAdevarat:D deci grabeste te ti am dat idei

| FucktheSystem a răspuns:

Ai putea sa iesi pe afara, cu prietenii [ daca ai], sa te plimbi sa mergi la film, sa mananci sa te uiti la tv, sa te dai cu rolele/skate, sa asculti muzica, sa alergi, sa dansezi, sa gatesti, sa pictezi, canti, compui, cumparaturi, iti faci unghiile, scrii, trimiti meaje, faci poze... Vrei mai multe ideei? Contacteaza-ma ca am destula imaginatie.

| ZuzZzulina a răspuns:

Asculta muzica si joacate jocul tau preferat sau Uita-te prin garderoba ta si probeaza toate tinutele sau pune intrebari si da raspunsuri pe TPU. poti face si teste pe clopotel! si Funditzica pentru mine daca ti sau parut bune raspunsurile big grin

| question_3585 a răspuns:

Si eu ma plictisesc in vacante.dar acum am ce face:ia vreo 2-3 prieteni sau o prietena si du-te afara si distreaza-te.sau. pierde timpu prin magazine dar nu uita sa ramai cu ceva frumos.sau.ajuta-ti mama la preg. de Paste.sau.cauta pe net tot felul de tampenii (poze, filmulete haioase, stiri mondene).sau. uita-te la un film online.sau.daca te pricepi la desenat fa-o.sau.fa niste ex. fizice prin casa.sau. uita-te la telenovele care au fost mai de mult (daca le mai gasesti ) sau la episoade de emisiuni actuale ( http://webcast.a1.ro/ ) muuuulte lucruri a. sau. fa niste ex. pentru scoala (iti va prinde bine ).sau. citeste o carte.sau. scrie o copmunere.sau. du-te la mall(daca ai unul in orasul in care locuiesti )
succes.si nu te plictisi.cand esti copil poti face cele mai minunate lucruri.si in plus bucura-te la maxim de vacanta dar nu uita de tot de scoala.

| question_3585 a răspuns:

Am uitat ceva. daca ai o haina ce nu iti mai plae asa mult sau vrei sa o porti cu ceva anume.schimbo de ex. daca ai o fost alba pune-i un cordon albastru inchis cu fundita si daca ai un tricou alb pune-i si lui o fundita fa ceva cu ele. personalizaza-le sau pobeaza haine din dulap si fa pozeeeeeeeeee.du-te in vizita la cineva ff drag de ex. verisoara mea a nascut si ma duc la ea...

| aliceinchains a răspuns:

Bună.
Poți sta pe net, te poți uita la un film sau serial, poți citi o carte sau o revistă. Sunt atâtea lucruri de făcut! happy
Zi faină!

| danypoli95 a răspuns:

Uita-te la un film, du-te plimbate, joaca un joc pe calculator

| Any_2336 a răspuns:

1 Poti juca un joc pe calculator
2Poti citi o carte
3 Te poti uita la TV
4 Poti dormi
5Poti iesi cu prietenii
6 Te poti plimba
7 Poti sa mergi la cumparaturi
8 Poti iesi la un suc/ prajitura
9 Poti sa faci o plimbare cu masina/ bicicleta/rolele etc
10 poti merge in vizita la cineva
11 poti sa desenezi
12 poti asculta muzica
13 te poti uita pe youtube la diferite video-uri
14 poti citi un ziar

etc etc etc etc sper ca te-am ajutat funda?

A si poti sa raspunzi la intrebari pe TPU asa cum fac eu tongue

| Andruska_4790 a răspuns:

Incearca sa faci ceva nou pentru tine.dar mai ia-ti si doua trei prietene cu tine.va ganditi la ceva traznit.acuma nu imi vine in cap.dar eu asa fac cand ma plictisesc.stau si ma gandesc la ceva nou si traznit totodatabig grin.bafta:*

| Bia_6294 a răspuns:

Confectioneaza`ti ceva de mana.Un jurnal, agenda [orice]. Pe youtube gasesti o gramada de video`uribatting eyelashes Nu o sa te mai plictisesti! Te asigur love struckbatting eyelashes Funda?

| Teutsa98 a răspuns:

Scrie o carte cu cele mai frumoase amintiri ale tale!:Xhappypuppy dog eyes

Întrebări recente