| PanteraRozz a întrebat:

Hello TPU love struck
Mai spuneti-mi si mie site-uri de poze artistice[fara weheartit] sau... alte site-uri funny daca mai stiti whistling.
Thanks love struck
Fundă!

4 răspunsuri:
| PanteraRozz explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, dar, as mai vrea sa imi spuneti cateva site-uri... daca stiti, pe care le pot accesa in timpul liber, cand n-am ce face... acum nu ma refer sa fie cu poze whistling

| natashacrown a răspuns:

Pe deviantart.com sunt cele mai faine mai e si flickr.com sau pixdaus.com sau vectorstock.com pe dumage.com sunt poze funny nu si artistice de fapt sunt si artistice dar mai mult sunt chestii diferite, happy lava360.com sau visualize.org sunt cele mai tari pe care le frecventez si eu happy

| SimmvonD a răspuns:

Hey!
Acesta este preferatul meu :x
http://wannadobadthingswithyouu.tumblr.com/