| Piku a întrebat:

Helloo! Cine stie niste screnseever super? Vreau si eu big grin am auzit de magentic dar nu il gasesc chiar exista asa ceva?happy

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Magentic e genial.Eu aveam 50-60 de screensavers salvate cu magentic.foarte tari. cel mai mult imi placea cand mi se umplea ecranul de fluturasi sau cand imi spala unu' monitoru' si tot timpul cadea in nas.uite.il descarci de aici. http://www.magentic.com/splash/splash.aspx dup-aia intri pe un site(te redirectioneaza ei)si care iti place dai download sau add nu mai stiu si ti se descarca direct in magentic. te prinzi tu cum se foloseste:-j

1 răspuns:
| Buhh a răspuns:

Cauta download trojan