| ioanateo a întrebat:

Help! cum imi fac un videoclip cu care pun poze si sa scriu si sa pun muzica? in afr de photoshop ca nu pot sa-l descarc(imi apare asa: an error occured). plizz dau fundita.

7 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Nu stiu ce legatura are PhotoShop cu videoclipul. Poti folosi Windows Movie Maker. Il ai in calculator. Daca vrei sa te ajut trimite-mi mesaj.

| ioanateo explică:

Dar si in afr d moviemaker ca nici nu imi merge

| ioanateo explică:

La ce ajuta power pointul?
am incercat si nu merge, asa ca e nefolositor raspunsul tau, (anymaria, e pentru tine)

| adriana_8719 a răspuns:

Moviemaker... e foarte bun... sa ai bafta:*

| anymaria_9985 a răspuns:

Foloseste power pointulwinking funda?

| valyvatasanu a răspuns:

Windows movie maker il ai grila start

| camy_3066 a răspuns:

ProShow Gold