| theR0cker666 a întrebat:

Helpcrying
hai care stie cu ce site as putea salva melodiile de pe youtube?
crying
ca sunt melodii pe care nu le gasesc pe netsad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici:
DOWNLOAD de pe Youtube in format mp3 http://www.hddownloader.com/index.php

Download de pe Youtube in format video http://www.youconvertit.com/OnlineVideo.aspx
Introduci URL-ul de la clip in casuta URL! Bafta!

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca vrei sa salvezi melodii de pe You Tube, atunci de ce nu le adaugi la Favorite?

| Flöricicä a răspuns:

Poti dar ai nevoie de un program. Videoget. Dai un search pe google si il gasesti. E 100% gratis.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html
downloadeaza programu asta si cred ca te descurci

| razvan1008 a răspuns:

Http://www.vidtomp3.com/ dai acolo convert video-mp3

| sndjulian a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun program, bagi linkul de la melodie in siteu asta undeva la baza paginii www.vidtomp3.com

| cosmin21 a răspuns:

Cu "youtubedownloade" poti salva orice melodie/filmulet pe care il vrei de pe youtube.

| nickmadd a răspuns:

Daca folosesti mozilla iti poti adauga la add-ons help downloader cu care poti descarca ce vrei melodii videoclipuri de pe site-uri gen youtube sau trilulilu. pentru a adauga dai click la tools sau unelte daca il ai in romana click add-ons click get add-ons
si la search scrii download helper dupa care add to firefox se instaleaza iti restarteaza mozilla si o sa iti apara 3 bile care se rotesc sus langa spatiul unde scrii adresa click pe el cand vezi clipu sau melodia si voila se descarcahappy