| AndreeaG a întrebat:

Help me! Nu pot sa trimit mesaje, sunt pe Vodafone, pe cartela...Sunt sigura ca e de la casuta vocala, nu am numarul corect, sau ce? Ajuati-ma ca acum mi-am reincarcat cartela si am o extraoptiune, si am o groaza d emesaje, si mi-ar placea sa le pot folosi:X[help me, i'll give a ribbon:X]

3 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Suna si tu la steluta 835 sau steluta 222 si o ste ajuta operatorul poate mu ai setat perioada maxima la sms

| MidnightLady a răspuns:

Daca doar in aceasta seara nu reusesti, ar putea fi din cauza supraincarcarii retelei, cum e de obicei in preajma sarbatorilor. Daca nu, urmeaza sfaturile primite mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la steluta 222 sau steluta 835 si iti vor da un nr.Cu acel nr te duci la mesaje>setari>meaje text>centre mesaje>profile 1 si acolo scrii nr care ti l-au dat.Asa ma patit si eu si am sunat acolo, mi-au dat un nr dar tot nu mi se trimiteau msg. daca nu iti merge cu nr care til dau ei intri mai adaugi in fata nr aluia un 4 si va merge asa am facut si eu dar numai in cazul in care nu merge