| anonim_4396 a întrebat:

Hey...1.Imi puteti spune, va rog, cum se numeste melodia pe care au dansat Joey Parker (Drew Seeley) si Mary Santiago (Selena Gomez) la Balul Alb Negru din filmul "Another Cinderella Story"?
2.Imi mai puteti spune cum se numeste melodia pe care a cantat-o Joey Parker la concursul de dans in timp ce dansa pe scena cu Mary tot in filmul"Another Cinderella Story"?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xeleur a răspuns:

Uite un tabel cu melodiile:
Tracklist
No. Title Recording artist Length
1. "Tell Me Something I Don’t Know" Selena Gomez 3:21
2. "New Classic" Drew Seeley, Selena Gomez 3:09
3. "Hurry Up & Save Me" Tiffany Giardina 3:51
4. "Just That Girl" Drew Seeley 3:18
5. "Bang a Drum" Selena Gomez 3:13
6. "1st Class Girl" Marcus Paulk, Drew Seeley 3:02
7. "Hold 4 You" Jane Lynch 2:31
8. "Valentine's Dance Tango" The Twins 2:12
9. "No Average Angel" Tiffany Giardina 2:58
10. "Don’t Be Shy" Small Change, Lil' JJ, Chani 4:04
11. "X-Plain it to My Heart" Drew Seeley 1:15
12. "New Classic (Live)" Drew Seeley, Selena Gomez 5:31
13. "Another Cinderella Story (Score Suite)" John Paesano 2:40
14. "New Classic (Acoustic Version)" (Hidden Track) Drew Seeley 2:12
fundita?

1 răspuns:
| Roxana_Ioana_1999 a răspuns:

Pai cred ca se numeste "Bang a drum", dar in fine, nu stiu exact