| KhalDrogo a întrebat:

Hey, a citit cineva volume din Seria Cantec de gheata si foc, cum vi se pare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere

| Nymeria a răspuns:

E super seria, eu inca o mai citesc, si sincer sper ca la final sa scape Tyrion, ale carui jocuri imi plac, adica nu chiar cel mai rau personaj din cele cinci carti publicate, dar vreau ca Daenerys sa-si recapete tronul. Scz m-am lungit big grin seria mi se pare originala si interesanta, adica nu adopta varianta evil vs good, cum o fac alte carti, in stapanul inelelor am vrut ca Sauron si Saruman sa castige big grin, n-am avut noroc big grin dar gata ma opresc as putea vorbi ore intregi despre aceasta serie, sper ca ai primit un raspuns bun din partea mea big grin