| DreamDestroyed a întrebat:

Hey. A fost un film sambata pe disney channel cu 2 bebelusi si cu o baba care avea multi bani etc.Pe program scrie ca e Masini dar nu era, era acel film. Imi puteti spune cum se numea? va rog frumos.

2 răspunsuri:
| SmileIsForFree a răspuns:

Il caut si eu...Nu stiu, nu am vazut de la inceput. oare scria numele filmului?

| Andruta12 a răspuns:

Hey se numeste : Oh baby doi bebelusi care sunt lasati la o bona batrana care o punea pe fica ei sa aiba grija de ei in timp ce ea statea intr-un subsol cred. Iar fiica ei era indragostita de un mincinos. Apoi bebelusi se distreaza iar intr-o zii vine doi hoti care zic ca deparaziteaza casa.Toti adulti sunt prinsi iar bebelusii ii pacalesc pe hoti iar la fial baba si hoti ajung la innchisoare
L-am povestit pe scurt cred ca asta este filmul
Sper ca ti-am fost de ajutor happy