| YumiSukinanda a întrebat:

Hey. Am început o 'carte' pe wattpad. Ce ar trebui să schimb, adaug? Vreau nişte păreri sincere. Ştiu continuarea, dar aştept să se strângă persoane care să îmi vadă capitolele până acum. Deci, cum vi se pare? https://www.wattpad.com/myworks/62607339-minciuni-adev%C 4%83rate

2 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Da,te pricepi, foarte placut, am citit si a trecut timpul fara sa-mi dau seama, cred ca o sa incerc si eu sa scriu una.

| KeepBreathing a răspuns:

Am citit capitolele care le.ai scris si am ramas surprinsa in cel mai bun sens. Nu trebuie sa schimbi sau sa mai adaugi nimic, parerea mea este ca tu chiar ai talent si eu zic sa continui sa scrii!