| killyou a întrebat:

Hey...am o intrebare:d.tot despre metinhappy

Pe mondial mt2 din ce se fac: bratara, papuci, colier si cercei epici? de ce lv sunt?:d. dau funda

Răspuns Câştigător
| ERMO a răspuns:

Se gasesc si sunt de; a; vl 78 dar daca esti lvl mare iti recomand bratari. papusi etc de la lvl 105 sunt cele mai bune mai ales cele cu bonus 12k PV

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waaa nu se fac epice,, se gasesc in v3 v4 in cel mai bun caz. nu se fac, doar arme epice se fac la tyrax. dai pe matahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog imi spune si mie cineva unde depun plangere pe mt2mondial ca am luat ban pe un cont de saman pe nume ThRoZeN va rog mult vreau sa-mi deblocheze contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ID contului este capac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac lvl?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa poti face cercei epicei si astea lalte trebuie sa ai panflet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate chestii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu d'astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate de 55 trebuie de +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mie imi scrie no signal ce fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face cont spuneti-mi si mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din + si sunt de lv 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac Cont pe Mondial Mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din iteam de lv 54+

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cele de lv 41 coiful 54colierul, bratara si asa papuci de 59 evolueaza si conturile banate le da drumul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti sa ma contactati sa ma intrebati ceva id meu de mess este ionut1_9cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai le faci din iteme mai mici de 61 sau lv maxim care ar fi pe ro daca le faci +9 poti sa le treci la epice dar fi atent iti trebuie raphy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac cont pe mondialmt2 nu gasesc nicaeri sa ma inregistrez sa ma joc si eu la downloadat am avut un fost cont lvl 99 king arme bune tot si imi da eroare de conectare la server cum imi fac un nu cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sami faca si mie cineva un cont de mondialmt2 pe fun va rog ma contactati pe id tudormihai23@yahoo.com va rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie un cont cu iteme bune peste 100 pe degeaba ca eu am avut de 155 dar am luat ban pentru ca aveam ban chat si i-am cerut unui admin unban si mi-a dat ca idiotu ban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti raspund doar daca imi zici cum sa ma inregistrez

| TraDeMaDe a răspuns:

Cei cu voi ma toate scuturile, cercei...etc se evolueaza din scuturi de 61, cercei de 54, papuci de 59, bratara de 54, colier de 54! le faci+9 apoi iei ultima perla de la magazinul general si le evoluezi! itemele sunt de 90

| alexsao a răspuns:

Se fac din bratara lvl 54 papuci 59 colier 54 cercei 54...

| XxRuperxX a răspuns:

Mah iti vand eu

| XxRuperxX a răspuns:

Iti vand eu

| CrysCool a răspuns:

Simplu! sin itemele de nivel 54 se fac epicele.Atentie la +>creste nivelu

| stefanel_5258 a răspuns:

Stiu eu da se creaza si sunt lv 106

| cristirey a răspuns:

Nu stiu,,, dar daca ati faci cont pe mondialmt2 (ultra fun) ati da la magazin otel +4 su 30kk si se gaseste ninfe batalii is mai multe chestii la magazin fac de calculator