| Andutsaa a întrebat:

Hey! Am si eu nevoie de un program de decupat poze, unul bun va rog. Daca se poate un link happy. Multumesc >>mult:*!=Funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Ralluxd a răspuns:

Http://photofiltre.en.softonic.com/ uite asta e Photofiltre, incearca si photobie si photoscape. Sper sa-ti fie de folos!

4 răspunsuri:
| Duster a răspuns:

Paint.Net.Este foarte bun, am realizat trucaje de exceeptie cu el, poti decupa.Scrie pe google, si ca sa inveti sa il folosesti, uita-te pe youtube.

| dya26 a răspuns:

Photo Editor eu il am si cred ca merge sa si decupezi poze e super tare, poti sati vopsesti si parul, sa-ti schimbi ochi, sa-ti modelezi fata

| masly a răspuns:

Vfb bg

Întrebări recente