| NoMusicNoLife a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare: ce parere aveti despre hi5 meu?
http://catlove-kitty-my.hi5.com
plz lasati un comm pe hi5 la profil, poze sau dati un fives :D

mersi!

7 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Draaaguts hi5-ul:*

Vezi ca ti-am lasat comentarii si fives. :*

Pupici >big grin

| AidaAmaranta a răspuns:

Liceu de arta, oradea!tongue

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Alta care are multe poze straight face. macar ai comentarii la toate pozele ca sa le tii asa? raised eyebrows. esti cam mica.si din cate am vazut ai multe poze care sunt cam la fel.Mai bine stergi cele 300 de poze, si ramai cu macar 30.ca sa aiba oamenii rabdare si fa'ti poze mai " artistice" ca sa nu se plictiseasca si sa spuna doar: " frumoasa"," nice","imi place" etc.happy

| VisualBasicExpert a răspuns:

E dragut happy (drăguț)

| AzzzY a răspuns:

Hei intra si tu pe al meu si fa la fel;)

http://my-little-girls.hi5.com

;)

Răspuns utilizator avertizat
| ClaraClary a răspuns:

Dap... dragutabig grin