| anonim_4396 a întrebat:

Hey...
Am si eu o intrebare pentru baieti...
La ce va uitati prima data cand vedeti o fata? Sincer!

Răspuns Câştigător
| Loredana_4793 a răspuns:

Buna.Eu sunt fata si ieri am adresat o intrebare de genul"Intrebare pentru baieti:Va plac mai mult fetele cu parul cretbatting eyelashes sau cele cu parul drepthappy? "si o fata m-a facut pitzi si mia- vorbit destul de urat.Eu am vrut sa fac un fel de statistica.Ai grija si tu sa nu patesti la fel ca mine.

Hai sa iti raspund si la intrebarea ta din punctul meu de vederebig grin. Un baiat in primul rand se uita la aspectul fizic, ce ii atrage mai mult cred sa sunt niste sani frumosi, ochii si zambetul.Asta e parerea mea de fatahee hee

Te pupkiss

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La fata sincer, ce conteaza daca are un corp super daca nu e draguta la fata!

| Bacemi a răspuns:

La chip. Ochii, buzele si felul in care o fata isi aranjeaza parul conteaza cel mai mult pentru mine.

| mgtow a răspuns:

La cum arata corpul ei daca e buna happy laughing

| Dannyjj a răspuns:

Eu prima data cand privesc o fata ma uit la ochi, la expresia fetei, si apoi la corpwinking

| mihaibrasov a răspuns:

La ochii si privirea ei. In ochii unui om eu cam vad tot ce e de vazut. Nu degeaba in popor se spune ca ochii sunt oglinda sufletului.

| piktor a răspuns:

Sincer nu conteaza ca-mi schimb parerea despre ea dupa cum se comporta. adica poate fi miss univers daca`i proasta de da in gropi ca tot nu` mi-ar placea

| Doddel a răspuns:

La fata ei si la par daca e frumos ingrijit

| Doddel a răspuns:

Apoi mai jos cum e imbracata

| Doddel a răspuns:

Si cum arata

| RaR a răspuns:

La aspectu fizic

| Sua a răspuns:

La picioare love struck

| cretudaniel99 a răspuns:

Pai la chipul ei.Pentru mine 1chipul2 inteligenta3parul ei

| Cretzule a răspuns:

La corp

| perro12 a răspuns:

Sincer eu ma uit la fata, fund si picioare happy. Am fost cat de sincer am putut big grin.
Sper sa-ti fie de ajutor

HF

| Strumf a răspuns:

La fata (daca e cu fata) sau la fund whistling (daca e cu spatele) si la picioare...
Si acum sa fim seriosi...toti baietii se uita la asta big grin

| Gosh. a răspuns:

La fata?

| FURNICA a răspuns:

Eu cu siguranta la ochiwinkingtongue

| FURNICA a răspuns:

Eu cu siguranta la ochiwinkingtonguebig grin

| DexTer a răspuns:

La fata...si la picioare big grin

| zburlituscorpy a răspuns:

Depinde de baiat mie imi sar in ochi in general sanii unei fete.
Dar daca e foarte frumoasa probabil ca chipul si aici pun accent pe ochi happy
Dupa ii spun uite in spatele tau ce avion mare pe cer si cand se intoace ma uit la fundul ei tongue. glumesc
Sincer vorbind chipul si saniihappy

| cosmin_8111 a răspuns:

Pai nu stiu ma uit la cum arata fizic prima oara si cum este imbracata si caracterul bineineteles

| ionut_9568 a răspuns:

Pai la fata si la aspect si la fizicul ei

| alex922 a răspuns:

1.corp(fund, sani) 2. fata 3. unghii (mie unu imi plac foarte mult fetele care au unghiile ingrijite )... cam la tot laughing.winking

| AlexXxSudStiL a răspuns:

Sa fiu sincer daca nu as cunoasteo normal prima ora ma uit la aspectul fizic si dupa ce o cunosk mai bine, descoper si sufletul happy