| HardcoreCountry a întrebat:

Hey. Am vazut acum muuuuult timp un film cu un bebelus de jucarie pe care o femeie l-a ingropat pe un camp odata si a doua zi dimineata a aparut din nou bebelusul. Ce film era?
Fundalove struck

5 răspunsuri:
| roberta_3262 a răspuns:

Chucky.sau poate sotia lui Tiffany ori copilul lor dar pe el nu mai imi vine cum il cheamalaughing

| Craiovamax a răspuns:

Nu am vazut filmul, dar cred ca l-am descarcat pentru un coleg de-al meu.http://en.wikipedia.org/wiki/Chucky_%28Child%27s_Play%29 Sa fie cumva Chucky?

| AnneMarriie a răspuns:

Chucky papusa ucigasa thinking
credbig grin

| chicka a răspuns:

L-am vazut si eu pe ala, chiar nu imi mai amintesc, era ceva cu o papusa de lemn, parca, am impresia ca era numele papusii ca si titlu.

| mysterious1 a răspuns:

Chucky