| Kldd a întrebat:

Acum ceva timp am vazut pe PRO TV un film si nu mai tin minte cum se numeste. Filmul era despre o femeie obsedata de siguranta copilului ei din cate tin minte, sau a fost blestemata, iar la sfarsitul filmului, ea si-a ingropat propriul fiu inloc sa ingroape bebelusul de jucarie... Stie cineva despre ce film e vorba?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0470761/?ref_=ttpl_pl_tt
si eu am vazut o parte din el, are o nota prea mica pentru potentialul sau ridicat.

| Kldd explică (pentru CoquineNoire):

Mersi, de mult cautam filmul. :*

5 răspunsuri:
| originalcastiel a răspuns:

Stii vreun nume de actor? macar numele cu care a jucat?

| Kldd explică (pentru originalcastiel):

Dacă cunoşteam vreun actor îmi era şi mie uşor să găsesc filmul.

| originalcastiel a răspuns (pentru Kldd):

Atunci nai altceva de facut decat sa astepti sa-ti vina inspiratiawinking