| Gentiana a întrebat:

Hey, buna! cred ca am mai pus odata o intrebare de acest gen dar, totusi o sa va intreb.
Daca stiti cumva ce mancaruri faceti voi pe acasa sau siteuri de pe google de calitate, cu mancaruri, care...sa nu necesite chiar atat de mult timp de pregatire(pentru. ca eu nu prea am timp).
Dar nu mancaruri ca de ex. fasolea, sarmalele etc. Ceva mai special, mai nou.
Va multumesc mult(anticipat)!

1 răspuns:
| MikyMi a răspuns:

Http://www.reteterapide.com/
incearca, sunt sigura ca vei gasi ceva special si usor asa cum iti doresti!