| Emilyya a întrebat:

Hey, Cand ai o zi libera, care este primul lucru pe care nu vrei sa il ratezi?

11 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Lapte cu nesquik si biscuiti.

| MaliciousDeath a răspuns:

Soomnul e baza.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Calculatorul. Si bineinteles mancatul si respiratul, de astea nu uit.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculatorul, evident.
Sau să stau pe-afară thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lemon tea time.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Somnul.

| Okkultist a răspuns:

Iubirea, magia, yoga, muzica, sport putin mai mult, Chitara tongue; D etc...
Cand am o zi libera pun accent sa stau cu persoanele drage, cred ca este cel mai important. Parerea mea, acum nu stiu. happy

| CocoMexii a răspuns:

Sincer ziua somnul, seara iesirea cu prietenii! happy

| anonim191 a răspuns:

Somnul

| Lisaaaaaaaaaaa a răspuns:

Paii statul pe facebook, sau alte conturi de socializare, sa vizionezi un film pe PC sau pe TV. Sa te odihnesti daca esti obosita, sau poti sa iesi la o plimbare cu prietenii... Sau la cumparaturi. kiss