| Calli a întrebat:

Hey, cine stie programe online de editat poze? imi trebuie la imvu si cand am terminat de editat cum salvez poza sa o pun pe avatar?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| annaangel17 a răspuns:

Photo Scape e cel mai recomandat. Are mai multe optiuni de editat poze...Adica poti sa o faci miscatoare poza, poti sa ii pui tot felul de chestii. Apoi intri pe contul tau, si pe prima pagina iti arata avatarul.Scrie mic si albastru "edit", putin mai sus de fraza pe care ai scris-o acolo. Apesi pe "edit" si scrie Upload Avatar Image.Dai Browse, iei poza de unde ai salvato si apesi pe ea.Numai ca poza trebuie sa aiba maxim 160x220.
Sper ca te-am ajutat. Spor!

| HarleyQuinn a răspuns:

Pizap(pentru adaugarea fetelor zambitoare, poti sa scrii sa faci poza alb-negru, etc) si pixiz)poti sa pui poza ta intr-un telefon, intr-un alt corp) sunt cele mai recomandate.Dar mai sunt si pho.to,photo scape, photo shop si mai multe.Baftaaa! kiss

| Johwa a răspuns:

Site-uri pentru ediatat poze:piZap, photoshop...cand ai terminat de editat dai pe un buton de deasupra chenarului de editat ''SAVE'', o salvezi in PC si apoi o pui ca poza de avatar.

| yosoyloko a răspuns:

Hei eu editez pozele numai cu pizap... www.pizap.com...funda