| anonim_4396 a întrebat:

Hey
Daca mi-am facut cont pe "we heart it" pot sa downloaldez si eu pe site poze facute de mine?
Cum?

Răspuns Câştigător
| Useeeer124124 a răspuns:

Se numeste " upload ". Download inseamna ca iei poze. Si poti face asta apasand pe butonul " Add " roz, din dreapta sus.

2 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Cred că nu ştii ce înseamnă noţiunea de "download"... Download e atunci când iei ceva de pe un site,(imagine, film, muzică, jocuri, orice) îl downloadezi. Upload, e atunci când bagi ceva pe un site. La ce te referi tu se cheamă "upload".
Şi dai pe butonul "Add".

| bebe2000 a răspuns:

Poti am si eu cont dar nu mi-am incarcat inca dar stiu cum poti sa ti le pastrezi (pozele) dand pe inima aceea...dar trebuie sa cauti butonul upload si iti va da sa cauti in pc si sa pui pe site img facut de tine... fundita?