| anonim_4396 a întrebat:

Hey, dati-mi niste idei: ce as putea face vara asta singura fara ca sa ma plictisesc, voi ce faceti? happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fă sport.
Citește.
Apucă-te de un serial.

| Anna121 a răspuns:

Sa te uiti la filme / seriale, sa citesti, sa te apuci de un sport, sa faci voluntariat, sa vizitezi multe locuri noi si sa faci multe poze.

| sunttimida a răspuns:

Ai putea să citești

-să îți faci prieteni ca să faceți lucruri împreună. e cel mai indicat

| FluFlosenie3 a răspuns:

-Ai putea sa incerci noi hobby-uri.
-Sa citesti.
-Sa te reapuci de pasiunile mai vechi
-Sa iti faci prieteni noi cu care sa iesi pe afara
-Sa asculti muzica mai veche si sa faci diferenta cu muzica de acum ( acelasi lucru poti face si cu filmele )
Astea sunt cateva exemple. Sper ca ti- am fost de ajutor. Vacanta placuta!winking