| xCoolAvril a întrebat:

Hey. Dau funda.Sunt foarte racita de ieri, imi curge nasul in continuu. Si nu stiu ce sa fac... de obicei ma tine 3 zile raceala. Si sunt in clasa a 8a; ar trebui sa ma duc la medic sa-mi dea scutire si sa stau acasa? Sau sa merg la scoala? Sincer nu vreau sa pierd atatea zile, am lucruri importante de invatat.

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Intr-o cana pui un sfert de miere, dupa aceea storci o lamaie si iei cu lingurita 3 linguri. Dimineata, amiaza, seara! Eu asa fac, insanatosire grabnica!