| puternica a întrebat:

Hey! Deci sa incep cu povestioara mea!
Acum cateva zile i-a fost spart Facebook-ul matusii mele.Dar vorbea numai despre mine la toti prietenii mei. La inceput prietenii astia ai mei au spus ca sunt verisoarele mele ca nu ma prea plac. Asa dar pe seara mi-a fost spart Facebook-ul si ii scria tot felul de prostii si acum cred toti ca eu am scris si ca cica eu am intrat pe Facebook-ul matusii si fara sa vrea am intrat pe-al meu. acum nu se mai joaca nimeni cu mine.
vreau sfaturi.
intrebarea mea este ca cum pot sa-i conving ca n-am fost eu?

2 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

"Acum nu se mai joaca nimeni cu mine" rolling on the floor))))) lasa, copile, Facebook-ul

| Andrei2019 a răspuns:

Deci tu ai fost.
Stiam eu.