| anonim_4396 a întrebat:

kiss Vreau sa va povestesc ceva..si daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturihappy Deci sa incep: Fosta mea "cea mai buna prietena" a fost cu un baiat acum 3 luni.Relatia lor a durat 2 luni, dupa care s-au certat foarte urat.Acum 3 zile am vorbit cu el si la un momentdat mi-a zis ca ma place si ca vroia sa se desparta atunci de ea, si sa fie cu mine. Urma sa ies cu el afara in acea seara, dar a intervenit ceva si nu am mai iesit. Vorbea super frumos si eu chiar il plac. Timp de 3-4 ore am inchis messul, si cand am intrat iar l-am intrebat ce face, dar nu mi-a raspuns. I-am dat mai multe buzz-uri si mi-a zis ca se joaca. Timp de 2 zile [pana azi] nu prea m-a mai bagat in seama, si daca ii spuneam eu ceva raspundea greu.Decat cand puneam web-ul la stts dadea click pe el.La inceput mi-a spus ca pot sa am incredere in el... dar acum nu prea mai stiu ce sa fac.Astazi este ziua lui si i-am scris un mesaj pe mess, dar nu mi-a raspuns nimicstraight face... ce pot sa fac sa il fac din nou sa vorbeasca cu mine, sau sa ii arat ca nu stau dupa el? Va rog ajutati-maaa dau funditapuppy dog eyespuppy dog eyes

1 răspuns:
| Ingrid16V a răspuns:

Ignora-l, nu-l mai cauta deloc si nu te mai baga in seama cu el pe mess happy Daca ii pasa de tine, cand vede ca nu mai umbli dupa el, adica nu-i mai spui nimic, nu-l mai bagi in seama, te va cauta el devil Asa fac toti, daca ii bagi prea mult in seama si-o iau in cap phbbbbt Fii tare si incearca asta :X
Bafta :X Sper sa mearga happy