| LizzieBenett a întrebat:

Hey! Doresc si eu niste idei de la voi happy O sa imi petrec ziua de 1mai cu 2 prietene foarte bune si vreau sa ne distram. Imi puteti da niste idei de activitati, sau jocuri, sau ceva ce faceti voi cu prietenele voastre? bineinteles, in afara de chestii obscene, nu suntem deloc atrase una de altalaughing

2 răspunsuri:
| yasemin a răspuns:

Eu,ca in fiecare an.voi pleca la costinesti cu prietenele mele.este o atmosfera super si o experienta de neuitat big grin

| LizzieBenett explică:

Bravo tie! noi nu ne permitem excursii, avem aici un deal in apropiere asa ca vom merge in natura, cu patura si gustari happy