| Bєshka a întrebat:

Hey! Era mai demult pe youtube un filmulet cu 2 chinezi un baiat si o fata cred ca acum vreo 2 ani l-am vazut.Atat imi amintesc ca baiatul facea poze si fete i-a cazut ce in ochi si a orbit.Daca-l stiti va rog sa-mi dati linkul.

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GZ8-XalNyQQ sunt sigura ca e asta :) fundita? :P

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Si eu l-am vazut dar nu-l mai stiu sad

| Bєshka explică (pentru Lorraine):

Da asta e dar stii ce e naspa ca nu ma lasa sa-ti dau funda.pai pune odata raspunsul. poate asa merge.happy

| BellaKiოNana a răspuns (pentru Bєshka):

Mersi :*