| AleAnyo a întrebat:

Hey, hey, hey! Ce mai faceti? Ok, deci, sunt si eu intr-o dilema mica mare. :p Deci, am facut un proiect PPT(in microsoft office 2003, m-am gandit ca poate ajuta sa spun asta) si am vrut sa-l scriu pe un CD. Am intrat in Nero, blah blah blah, si am vrut sa-l trag din partea dreapta, stiti voi, e acolo de unde tragi chestii ca sa le dai drumul in a doua casuta si asa ti le-ai scris pe CD. Deci, l-am tras de acolo si i-am dat drumul in a doua casuta. Dar ce credeti? Mi-a aparut eroare. Si i-am mutat locul de unde era salvat in calculator de nustiucate ori, si tot primeam eroare. Ce sa fac ca sa nu imi mai apara eroarea aia idioata? Ca ma freaca pe creieri, mie-mi trebuie proiectul ala oparit maine si eu nu-l pot scrie pe CD! Sper ca ati inteles la ce ma refeream. Va rog ajutati-ma! I'm disperating!(cred ca asa se scrie, nu le am prea bine cu francezatongue) Fundita! + Voturi!

Răspuns Câştigător
| phineass a răspuns:

Buna bunahappypoate fi de la nero. daca vrei da'mi add pe mess florin_cnc3487 si incerc sa ti'l fac euhappy daca nu. cu mai mult nu te pot ajuta. bafta in continuarehappy