| jessyjanet a întrebat:

Hey^_^! Imi puteti spune va rog frumos niste jocuri in care trebuie sa te loghezi? Dau funda! A, si as vrea sa fie joc de care mergi prin oras te plimbi... Chestii de astea...

8 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Metin 2

| George_9481 a răspuns:

Conquer, Metin, Triburile

| adytza98 a răspuns:

Stiu din astea care nu trebiu sa le dounloadezi:fantasy online2, It girl e pentru tine e de pe facebook

| sylviu_8964 a răspuns:

Http://www.imvu.com/signup/index/ sper sa iti placa nu iti dau nici un detaliu descoperai singur/a frumusetia iti spun doar atat este o viata virtuala

| sylviu_8964 a răspuns:

Incearca FOIL AIZEN S PLOT sau Free Your Mind sau Makeover sau Makeover 2 sper sa iti placa unu dintre ele

| alex2011_7232 a răspuns:

Metin2 winking

| jessyjanet explică:

Uh eu sunt fata si am jocul imvu! Eu vreau alte jocuri virtuale

| PufosHenieEe a răspuns:

Metin2
imvu
kaneva
4story