| Gilca_Madalina_1975 a întrebat:

Hey, mă puteți ajuta? Aș vrea niște aplicații pentru crearea filmelor, adică știți voi, muzică de fundal și câteva poze care să se ruleze automat, îmi puteți spune denumirea câtorvara astfel de aplicații? Dar să fie de pe App Store. Dau fundăăă!

4 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Power Director 12 are o gramada de obtiuni si e incredibil de simplu. Oricine il poate folosi dar numa o luna gratis, chiar si asa merita.

| Ali1234 a răspuns:

Windows Movie Maker e destul de bun. Normal al trebui sa il ai instalat in PC. Altfel, il downloadezi de pe net, gratis cred. In orice caz, nu are limita de folosire. Eu pe asta il folosesc.

| Gilca_Madalina_1975 explică:

De pe APP STORE să pot descărca, vă roooog!