| Vallentyne a întrebat:

Hey. nu stiu cum sa`mi fac o familie la The Sims 1.; x va rog ajutati`ma dau funditzsa//; x Am casa ff mare 2 etaje.winking si vreau sa stiu daca pot sa o vand sa`mi iau alta.; x

Răspuns Câştigător
| AndraMex3 a răspuns:

Poi sincera sa fiu nu am prea jucat Sims 1 decat o data dar ca sa faci o familie scrie undeva pe bara de jos create famyli si creezi:X.Shi nu poti sa vinzi decat sa ii sctoi din casa si sa le pui alta casaX Sper sa iti fie de foloshappy... Funda?happy