| Ozzz a întrebat:

Hey. Poate cineva sa imi recomande un program de desenat? In afara de Paint.NET,Gimp si Pixia. Daca e nevoie voi recurge la Photoshop, dar vroiam ceva mai simplu si usor de manuit pentru desenat(anime, de exemplu). Thanks

Răspuns Câştigător
| Min_2759 a răspuns:

Si mie imi place sa desenez.anime-uri...poti folosi paint tool sai, manga studio :3

5 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Poti folosi si inkscape http://inkscape.en.softonic.com/

| Karizma a răspuns:

Www.dragoart.com mi se pare cel mai tare am facut vreo 15 desene si sunt foarte usoare iti da si pasii pe care sa ii urmezi
BAFTA:* funda?

| xMihaela a răspuns:

Paint Tool Sai si PhotoFiltre

| Ako a răspuns:

Paint tool sai mi se pare cel mai bun:d