| Coral7 a întrebat:

Hey, se apropie ziua mamei mele de nastere si as vrea sa-i fac o surpriza. Ceva cu totul special! Aveti idei? Funda cea mai buna.

SCUZE DACA AM GRESIT CATEGORIA confused

Răspuns Câştigător
| DWDT a răspuns:

Daca ai 13-14 ani poti sa ii faci un tort. Cumperi un blat si faci o frisca. Tai blatul in mai multe felii si pui intre ele putina frisca si bucati de fructe (mere, banane, portocale, kiwi). Blatul il poti insiropa cu apa din conserva de ananas. Bafta! Funda?

7 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Fa`i ceva manual, cu siguranta ii va placea ca stie ca este facut de tinewinking

| yourgirl a răspuns:

Cumpara baloane de culoarea preferata a mamei tale si punele in toata casa..precis o sa i placa happy

| Moonlight123 a răspuns:

Fa-i cadou un stripper :p

| someonelikeu a răspuns:

Ai iei ceva simbolic.sau mai bine poti sa faci tu ceva manual

| marinela_8529 a răspuns:

Prepară-i sau cumpară-i prăjitura ei preferatăwinking

| anonima1010 a răspuns:

Pai...
poti sa editezi o poza cu voi doua si apoi sa o inramezi
poti sa ii iei bijuteri
un obiect decorativ pentru camera
o bluza frumoasa
o oja de firma
sa ii faci cadou o zi de relaxare la salon sau spa (asta implica ceva mai multi bani)
sper ca te-am ajutatwinking