| Creatzzzzzzza a întrebat:

Ziua mamei mele se apropie și as vrea idei de cadouri pe care sa i le pot oferi.

Răspuns Câştigător
| Cris1235 a răspuns:

Un trandafir criogenat (150-200 de lei), are viata între 30 și 40 de ani, o foarte bună amintire pentru o perioada lunga
Un tablou cu mesaj
O brățară
Un lănțișor
Sau ceea ce știi tu ca o pasionează pe mama ta

3 răspunsuri:
| Anee1667 a răspuns:

Bună
Caută puțin pagina silver stories.Vei găsi acolo brățări, cercei sau coliere din argint care sunt puse în cutiuțe cu mesaje special pentru mămici.
Cadoul ajungând până în 200-250 de lei, dar găsești și la 100 s-au mai puțin.
Sper că ți-am fost de ajutor.

| Creatzzzzzzza explică:

Am un buget pana in 300-400lei