| Angelixa a întrebat:

Hey! Stiti cu totii ca se apropie craciunul si nu stiu ce s-a cumpar pentru familia mea sad. Adica chiar daca ei zic ca nu au nevoie de nimic tot as vrea s-a le cumpar ceva, dar nu stiu ce. Ceva sugestii pentru mama, tata, si fratele meu (19).
Dau funda! Merci!

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi mamei tale un buchet de flori,un parfum,un colier sau o haina,tatalui tai poti sa-i cumperi o cravata,un parfum,un fular dragut,o rama cu poza voastra de familie, o felicitare, un ceas ect.Fratelui tau poti sa-i un fular sau o pereche de manusi happy Bafta!