| AndreeaMaria5627 a întrebat:

Hey sunt la ziua celei msi bune prietene si nu stim ce sa ne jucam imi puteti da idei?

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Pai poti sa te joci Concurs miss pijama :
Proba 1: consta in defilarea in pijamale
Proba 2:faceti cate un sandwici
Proba 3: consta in facerea unor frizuri
Proba 4: Cantat
Proba 5 : Alegeti castigatoarea

Sau

Ghiceste Mirosul:
ia cinci cesti si pune in fiecare o lingurita din ceva puternicmirositor-gem de capsuni,ketchup,cafea(in apa), branza, otet sau orice altceva care miroase tare! Apoi leaga-tiprietenele la ochi si vezi daca reusesc sa recunoasca mirosurile.

Sau

Spectacol reflectat cu papusi
Realizeaza un spectacol cu papusi minunat pe peretele din dormitor! Decupeaza din carton personaje in forma de animale silipeste-lede paie de baut. tine o lanternasuub papusile decupate pentru a crea umbre foarte mari pe perete pe masura ce joc rolul

3 răspunsuri:
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Daca mai vrei idei da-mi mesaj caci am o grooaza

| AndreeaMaria5627 explică:

Calcatea, ascunsela, si sticluta.

| AndreeaMaria5627 explică:

Multumesc mult